Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Voľba poslanca obce Trnavá Hora 2016

Výsledky komunálnych volieb konaných v obci Trnavá Hora

V doplňujúcich komunálnych voľbách do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa uskutočnili v sobotu 5. novembra, bol zvolený nový poslanec Obecného zastupiteľstva Trnavá Hora Vladimír Mašlár.

  • Celkový počet osôb vo volebnom okrsku zapísaných do zoznamu voličov: 958
  • Počet voličov, ktorým boli vydané obálky: 66
  • Počet odovzdaných obálok: 66
  • Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva: 66

Vyhlásenie kandidatúry pre nové voľby poslancov

Miestna volebná komisia v Trnavej Hore podľa § 18 zákona SNR č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov vyhlasuje, že pre nové voľby poslancov obecného zastupiteľstva zaregistrovala týchto kandidátov:

  1. Vladimír Mašlár Mgr., 39 r., obchodný manažér, Trnavá Hora, Partizánska cesta 446/9, nezávislý kandidát

Vyhlásenie nových volieb do orgánov samosprávy obcí

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil nové voľby do orgánov samosprávy obcí a určil deň ich konania na sobotu 5. novembra 2016.

V obci Trnavá Hora sa bude voliť nový poslanec Obecného zastupiteľstva Trnavá Hora. Počet volebných obvodov v obci Trnavá Hora : 1. Počet volebných okrskov v Obci Trnavá Hora: 1.

Podľa § 16 ods. 9 zákona č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov zverejňujeme: počet obyvateľov Obce Trnavá Hora je 1 192.

Podľa § 9 ods. 3 zákona č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí v znení neskorších predpisov zverejňujeme: počet poslancov obecného zastupiteľstva, ktorý sa bude voliť je 1.


 
English version
ÚvodÚvodná stránka