Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Referendum 2010

Počet oprávnených občanov zapísaných v okrsku do zoznamu na hlasovanie: 948
Počet oprávnených občanov, ktorým sa vydali hlasovacie lístky: 226
Počet odovzdaných hlasovacích lístkov: 226
Počet odovzdaných platných hlasovacích lístkov: 226
Počet odovzdaných neplatných hlasovacích lístkov: 0

Otázka č. 1: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom zrušila povinnosť fyzických osôb a právnických osôb platiť úhradu za služby verejnost poskytované Slovenskou televíziou a Slovenským rozhlasom?

 • počet hlasov "ÁNO": 192
 • počet hlasov "NIE": 30

Otázka č. 2: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom rozšírila možnosť prejednať konanie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky ako priestupok na všetky priestupky podľa zákona o priestupkoch?

 • počet hlasov "ÁNO": 219
 • počet hlasov "NIE": 4

Otázka č. 3: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ústavným zákonom znížila počet poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na 100 s účinnosťou od nasledujúceho volebného obdobia?

 • počet hlasov "ÁNO": 207
 • počet hlasov "NIE": 16

Otázka č. 4: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom ustanovila, že orgány verejnej moci môžu obstarávať osobné motorové vozidlá s obstarávacou cenou maximálne 40 tisíc eur?

 • počet hlasov "ÁNO": 196
 • počet hlasov "NIE": 19

Otázka č. 5: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ustanovila možnosť voliť poslancov Národnej rady Slovenskej republiky a poslancov Európskeho parlamentu prostredníctvom internetu?

 • počet hlasov "ÁNO": 171
 • počet hlasov "NIE": 43

Otázka č. 6: Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom vyňala osoby poverené výkonom verejnej moci z možnosti uplatniť právo na odpoveď podľa tlačového zákona?

 • počet hlasov "ÁNO": 167
 • počet hlasov "NIE": 29

Oznam

Podľa § 16 zákona NR SR č. 564/1992 Zb. o spôsobe vykonania referenda v znení neskorších predpisov Obec Trnavá Hora oznamuje, že referendum sa vykoná 18. septembra 2010 od 7.00 do 22.00 hod. v zasadačke Obecného úradu Trnavá Hora. Upozornenie: Oprávnený občan je povinný preukázať sa pred hlasovaním občianskym preukazom.

Otázky

 1. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom zrušila povinnosť fyzických osôb a právnických osôb platiť úhradu za služby verejnost poskytované Slovenskou televíziou a Slovenským rozhlasom?
 2. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom rozšírila možnosť prejednať konanie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky ako priestupok na všetky priestupky podľa zákona o priestupkoch?
 3. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ústavným zákonom znížila počet poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na 100 s účinnosťou od nasledujúceho volebného obdobia?
 4. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom ustanovila, že orgány verejnej moci môžu obstarávať osobné motorové vozidlá s obstarávacou cenou maximálne 40 tisíc eur?
 5. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ustanovila možnosť voliť poslancov Národnej rady Slovenskej republiky a poslancov Európskeho parlamentu prostredníctvom internetu?
 6. Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom vyňala osoby poverené výkonom verejnej moci z možnosti uplatniť právo na odpoveď podľa tlačového zákona?

 
English version
ÚvodÚvodná stránka