Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Turistický prechod Kľačianskeho klubu kremnickým pohorímVytlačiť
 

Fotogaléria - Turistický prechod Kľačianskeho klubu kremnickým pohorímKľačiansky klub využil tohtoročnú slnečnú jeseň stvorenú pre turistiku, a v sobotu 3. 11. 2018  zorganizoval turistický prechod zo Skalky na Kľačany. Zúčastnilo sa na ňom 13 účastníkov a jeden statočný psík. Trasu 24 km prešli približne za 7 h 30 min.

Medzi zúčastnenými boli aj deti, Monika Gero a Samko Mašlár, ktorým patrí uznanie za hrdinský výkon. Poďakovanie patrí Zdenkovi Potančokovi  bez ktorého by sa akcia nedala zorganizovať. Ráno nás autom odviezol na Skalku a potom privítal v Kľačianskom klube fajným gulášom a dobrým pivkom. Palkovi Ivanovi patrí vďaka za sprievodcovskú službu, lebo aj napriek tomu, že trasa nie je vôbec označená turistickými značkami, nás spoľahlivo previedol z Brestovej na Kľačany.  Mám nádej, že na ďalšej turistickej akcii, v niektorú nedeľu - výstupe na Kečku,  sa zúčastníme v ešte väčšom počte.

Všetkým účastníkom ďakujem za dobrú atmosféru, ktorá umocnila nádherný deň plný turistiky a teším sa na ďalšie spoločné prechádzky prírodou.

Fotogaléria - Turistický prechod Kľačianskeho klubu kremnickým pohorím

spracoval: Jozef Gero, Kľačiansky klub


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka