Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci september 2019Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci september 2019Začiatok septembra je každoročne typický otvorením nového školského roka v materskej a základnej škole, ktorý je pre deti vždy veľkým zážitkom a pre rodičov návratom do školského režimu dňa, týždňa, mesiaca.

Každé prázdniny sú aj príležitosťou pre opravu a rekonštrukciu priestorov a tak v základnej škole privítali žiakov rekonštruované sociálne zariadenia v telocvični a v materskej škole nové hracie prvky na vonkajšom ihrisku. Počas septembra prebiehali dokončovacie práce na obnove náterov plota cintorína na Kľačanoch, vybudovanie parkoviska v areáli ZŠ, dokončenie tubosiderového mostíka cez potok v Kľačianskej doline,  finalizácia bezbariérového vstupu na obecný úrad, ale boli pokosené aj oba cintoríny.

Starosta absolvoval dovolenku počas, ktorej sa vždy riešia rôzne problémy, lebo ako sa hovorí dovolenka – nedovolenka, sobota -  nesobota, život v obci beží stále a problémy treba riešiť aktuálne.

V sobotu 28.9. sa však stalo čosi neuveriteľné. Bol som odcestovaný a vždy niekto z občanov aj v sobotu zavolá, že je potrebné riešiť nejaký problém. V túto sobotu bol po 5 rokoch môjho starostovania mobil celý deň mĺkvy, myslel, že sa pokazil.....:-), ale hneď v nedeľu sa už zase ozval niekoľkokrát.

Pavel Kravec, starosta obce

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci september 2019


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka