Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci jún 2019Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci jún 2019Aj keď je leto, tak tohtoročný jún bol mimoriadne horúci. Nie raz boli prekročené aj mnohoročné teplotné rekordy. A podobne horúco bolo aj v našej obci Trnavá Hora, aspoň, čo sa týka riešenia jej problémov a prác na jej zveľaďovaní.

Začiatkom júna ustali dažde a tak začalo dodávateľské kosenie obce. To trvalo 15 dní, pričom bolo pokosených takmer 7 ha pozemkov.

Počas mesiaca boli vykonané niektoré práce napr. DHZ vyčistili vodojem na hornej Trnavej Hore, opravili sme druhú polovicu parkoviska pri kostole, začali sme práce na doasfaltovaní okrajov ciest po vlaňajších opravách rigolov na Školskej a Lúčnej ulici, vybudovali sme premostenie potoka v Kľačianskej doline položením tzv. tubosidera.

V hlasovaní o použití dotácie COOP Jednoty vyhral projekt altánku pre mamičky a deti na hojdačkovom ihrisku Trnka. Obecné zastupiteľstvo zasadalo v kultúrnom dome na hornej Trnavej Hore. Poslanci obecného zastupiteľstva prerokovali, ktoré návrhy a podnety budú predmetom zapracovania zmeny územného plánu obce.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci jún 2019


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka