Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2019Vytlačiť
 

Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2019V sobotu 6. júla 2019 sa na ihrisku Hrable v obci Trnavá Hora konal ďalší ročník obľúbeného futbalového turnaja O pohár starostu obce.

Vo vzájomných zápasoch si proti sebe zmerali sily štyri tímy. Futbalový turnaj sa začal v dopoludňajších hodinách, kedy sa proti sebe postupne postavili tímy futbalistov Trnavej Hory A a B, Seven Cafe a Hokejistov. Zo súbojov vyšli lepšie Hokejisti a tím Áčka, ktorí hrali popoludní o prvé miesto.

Po vzájomných zápasoch nakoniec získali štvrté miesto tím futbalistov Trnavej Hory B, tretie miesto Seven Cafe, druhé miesto patrí futbalistom Trnavej Hory A a z víťazstva sa tešili Hokejisti. Okrem samotných tímov boli udelené ceny aj najlepšiemu strelcovi, brankárovi, hráčovi, naprázdno neobišiel ani rozhodca či najsympatickejší hráč celého turnaja.

Popri sledovaní futbalu si diváci mohli zgustnúť na troch druhoch guláša, grilovaných špecialitách, hod-dogoch, varenej kukurici či sladkých palacinkách. Zapíjať to mohli dobrým pivom, ale aj nealko nápojmi. Po turnaji sa konala diskozábava, ktorá bola až do skorých ranných hodín v réžii DJ Pauča.

Fotogaléria - Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2019


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka