Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

X. ročník Juniálesu Klubu dôchodcov Trnavá HoraVytlačiť
 

X. ročník Juniálesu Klubu dôchodcov Trnavá HoraV piatok 16. 6. 2017 sa uskutočnil X. ročník Juniálesu seniorov, ktorý organizoval Klub dôchodcov Trnavá Hora v priestoroch Kultúrneho domu v Jalnej. Kultúrneho podujatia sa zúčastnilo takmer sto členov Klubu dôchodcov Trnavá Hora a 17 dôchodcov z obce Hronská Dúbrava.

O výbornú náladu sa  postarala hudobná skupina Duo Danyo zo Zvolena. Chutná večera bola pripravená v Školskej jedálni Trnavá Hora.

Samotné členky klubu dôchodcov neváhali venovať svoj čas na prípravu veľkého množstva slaného pečiva, zákuskov, štrúdieľ a rôznych iných sladkých maškŕt a tak prispeli k pochode samotného podujatia.

O bohatú tombolu sa postarala členka klubu Helenka Luptáková, ktorá oslovila viacero subjektov. Najväčším prispievateľom do tomboly bola COPP Jednota Žarnovica. Poďakovanie patri ale aj viac ako dvadsiatim organizáciám, spoločnostiam a jednotlivcom, či už domácim alebo aj z okolia, ktorí prispeli do tomboly.

Začiatkom Juniálesu spestrili mladí trnavohorskí tanečníci, Viktorka a Jakubko, tancujúci v tanečnej škole Stella Žiar nad Hronom. Dobrá nálada a zábava trvala až do druhej rodiny ráno.

Fotogaléria - X. ročník Juniálesu Klubu dôchodcov Trnavá Hora


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka