Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva všetkým priaznivcom DHZ Trnavá Hora – Jalná na poukázanie 2% daneVytlačiť
 

Výzva všetkým priaznivcom DHZ Trnavá Hora – Jalná na poukázanie 2% daneAko občianske združenie, Dobrovoľný hasičský zbor Trnavá Hora – Jalná, by sme Vás touto cestou chceli požiadať o poukázanie finančného príspevku vo forme 2% z daní, ktoré ste ako fyzická alebo právnická osoba odviedli v kalendárnom roku 2017, na činnosť dobrovoľného hasičského zboru.

Finančné prostriedky, získané touto formou by sme chceli využiť predovšetkým na rozvoj športovej činnosti dobrovoľného hasičského zboru, ktorá je súčasťou zdokonaľovacej prípravy na boj proti požiarom a živelným pohromám. Váš finančný príspevok vo forme 2% z daní by nám v nemalej
miere pomohol v inovácii športovej techniky, pomocou ktorej reprezentujeme našu obec pri previerkach pripravenosti dobrovoľných hasičských zborov a pohárových súťažiach, ako aj pri inovácii zásahovej techniky a materiálno - technického vybavenia požiarnej zbrojnice.

V prípade, že sa nás rozhodnete podporiť poukázaním 2% z daní, nižšie nájdete všetky potrebné informácie ako na to.

Ďakujeme za Vašu podporu a priazeň, Dobrovoľný hasičský zbor Trnavá Hora – Jalná.

Kroky potrebné k poukázaniu 2% z daní

  1. Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám pri ročnom zúčtovaní vystavil „Potvrdenie o zaplatení dane“ a ak je potrebné oznámte mu, že chcete poukazovať 2% z daní.
  2. Vypočítajte 2% z Vašej zaplatenej dane na základe potvrdenia od zamestnávateľa, táto suma musí byť minimálne 3€.
  3. Pozorne si prečítajte a vyplňte tlačivo „Vyhlásenie“, ktoré môžete nájsť na strane č. 2 s predvyplnenými údajmi DHZ.
  4. Tlačivo spolu s potvrdením od zamestnávateľa môžete priniesť k pani Forgáčovej, ktorej adresu nájdete nižšie. Dokumenty budú následne hromadne odovzdané na daňový úrad alebo tak môžete urobiť aj osobne a tlačivo spolu s potvrdením odovzdať na daňovom úrade, avšak je tak potrebné urobiť do 30.4.2018.

Kontaktné údaje

Dobrovoľný hasičský zbor Trnavá Hora - Jalná
IČO: 00177474 5109
Email: forgacova.t@gmail.com
Mobil: +421 905 528 369
Web: www.trnavahora.sk/dhz-trnava-hora-jalna.html
Kontaktná osoba: Táňa Forgáčová - pokladník DHZ, Horná 199/9, 966 11 Trnavá Hora

Súbor na stiahnutie

Výzva všetkým priaznivcom DHZ Trnavá Hora – Jalná na poukázanie 2% dane 2018_DHZ_Trnava_Hora-Jalna_Darovanie_dane.pdf 2018_DHZ_Trnava_Hora-Jalna_Darovanie_dane.pdf (1.2 MB)

 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka