Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvoryVytlačiť
 

Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvoryObčianskeho združenie Kľačianske dvory združenie sa v súlade so zákonom opäť zaevidovalo na príjemcu 2% zo zaplatených daní za rok 2018.

Etablovali sme sa ako stabilná súčasť spoločenského života v Trnavej Hore. Úzko spolupracujeme s obecným úradom i ďalšími organizáciami v obci. Ako si môžete pozrieť v pláne práce na rok 2019, pokračujeme v našich overených aktivitách a každý rok pribudne aj niečo nové.

Svojou troškou prispievame k návratu života do Kľačian a oživujeme tradície a dobré zvyky našich predkov. Podstatné je, samozrejme, predovšetkým želanie a vôľa niečo urobiť, ale určitým podmieňujúcim faktorom sú aj finančné prostriedky. Jednou z možností, ako získať financie, je poukázanie podielu zo zaplatených daní.

Údaje pre poskytnutie sú nasledovné: Občianske združenie Kľačianske dvory, IČO 42305004, Kľačany 446, 966 11 Trnavá Hora

Na stiahnutie: Tlačivá a Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvory

V prípade SZČO a PO je vyhlásenie o poukázaní podielu zo zaplatenej dane súčasťou daňového priznania. Vyplnené tlačivo je možné odovzdať buď na príslušnom daňovom úrade alebo ho doručte na našu adresu a my zabezpečíme všetko potrebné.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka