Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvoryVytlačiť
 

Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvoryNaše občianske združenie sa v súlade so zákonom zaevidovalo na príjemcu 2% zo zaplatených daní pre rok 2018. Ako si môžete pozrieť v pláne práce na rok 2018, naše aktivity sú široké a pestré.

Svojou troškou prispievame k návratu života do Kľačian a oživujeme tradície a dobré zvyky našich predkov.

Podstatné je, samozrejme, predovšetkým želanie a vôľa niečo urobiť, ale určitým podmieňujúcim faktorom sú aj finančné prostriedky. Jednou z možností, ako získať financie, je poukázanie podielu zo zaplatených daní.

Viac informácii a čiastočne vyplnené editovateľné tlačivá pre zamestnancov si môžete stiahnúť: Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvory.

V prípade SZČO a PO je vyhlásenie o poukázaní podielu zo zaplatenej dane súčasťou daňového priznania. Vyplnené tlačivo je možné odovzdať buď na príslušnom daňovom úrade alebo ho doručte na našu adresu a my zabezpečíme všetko potrebné.

Údaje pre poskytnutie sú nasledovné

Občianske združenie Kľačianske dvory

IČO 42305004

Kľačany 446

966 11 Trnavá Hora

Súbor na stiahnutie

 

Výzva priaznivcom a sympatizantom Občianskeho združenie Kľačianske dvory 2018_OZ_Klacianske_dvory_2%Dan_2017.pdf 2018_OZ_Klacianske_dvory_2%Dan_2017.pdf (665.4 kB)

 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka