Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výzva na predkladanie návrhov a zmien k územnému plánu obce Trnavá HoraVytlačiť
 

Výzva na predkladanie návrhov a zmien k územnému plánu obce Trnavá HoraVážení občania,

v auguste 2018 obecné zastupiteľstvo schválilo územný plán obce Trnavá Hora, ktorý v záväznej časti vymedzuje plochy určené pre rôzne účely spojené s fungovaním a rozvojom obce do budúcnosti.

Veľmi dôležitou časťou územného plánu pre rozvoj obce sú plochy, ktoré sú určené pre individuálnu bytovú výstavbu, ktorú je možné realizovať len na plochách, ktoré sú na to určené územným plánom obce bez ohľadu, či ide o pozemky vo vlastníctve obce alebo vo vlastníctve súkromných osôb.

Preto by všetci záujemcovia o bytovú výstavbu a vlastníci pozemkov mali vo vlastnom záujme preskúmať, či pozemky v ich vlastníctve zodpovedajú ich zámerom nakladania s pozemkami v budúcnosti.

Územný plán obce je prístupný na webovej stránke obce v sekcii Samospráva Trnavá Hora - Obecné dokumenty v časti Územný plán obce, alebo na požiadanie vám bude umožnené nahliadnúť do územného plánu na obecnom úrade počas pracovnej doby úradu.

Svoje návrhy na zmeny a doplnky územného plánu obce Trnavá Hora môžete písomne zaslať do: 31. marca 2019 na adresu: Obecný úrad Trnavá Hora, Okružná cesta 229/21,  966 11 Trnavá Hora.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka