Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

V obci Trnavá Hora sa opravovali poškodené cestyVytlačiť
 

V obci Trnavá Hora sa opravovali poškodené cestyStav miestnych komunikácii je v našej obci na pomerne dobrej úrovni, čo však neznamená, že nemôže byť aj lepší. Niektoré ulice a ich úseky sú už dlhodobo vo veľmi zlom stave hlavne v dôsledku poškodzovania ťažkou nákladnou dopravou pri jednorazových prejazdoch jednorazove alebo v dôsledku jej trvalej prevádzky. Iné ulice sú zdanlivo dobré, ale praskliny, ktoré sa na nich nachádzajú sú predzvesťou neskoršieho vážnejšieho narušenia asfaltového povrchu, ktoré sa objavuje hlavne po zime ako známe výtlky.

Vďaka dotácie Štátnych lesov 20 400 € obec v období od 28.9. do 26.10. 2017 opravila vysúťaženou firmou Strabag niekoľko úsekov.

V obecnej časti Kľačany sa opravila cesta od vchodu do cintorína a horná časť Partizánskej cesty.

V hornej časti obce Trnavá Hora došlo k oprave miestnej komunikácie pred domom č. 34 Hlobeňovci, pri COOP Jednote a krajnica na ulici Pri kaplnke.

V dolnej časti obce Trnavá Hora sa opravili úseky od stanice po Babu Jagu, rozšírenie od stanice na Hrable, vchod do materskej školy, parkovisko a krajnica pred obecným úradom, odbočka na chodník k ZŠ,  pri dome p. Janáka, parkovisko pri kostole, Horná a Dolná ulica.

Pri oprave boli použité rôzne technológie od známeho asfaltovania, cez zarezávanie okrajov vysprávok až po turbovanie penetráciou, či betonáž odvodňovacích drážok. Viac môžete vidieť vo fotogalérii.

Fotogaléria - V obci Trnavá Hora sa opravovali poškodené cesty

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka