Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce v mesiaci jún 2017Vytlačiť
 

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce v mesiaci jún 2017V tomto roku leto začalo veľmi skoro a v júni už bolo pravé letné počasie. Výdatné dažde a vysoké teploty spôsobili mohutný rast trávy, ktorú naši aktivační zamestnanci nestíhali kosiť a odvážať na kompostovisko. Preto sme obec, tak ako aj v minulosti, pokosili za pomoci objednaných živnostníkov.

Jún bol bohatý na stretnutia a práce: realizovaný bol projekt rozšírenia kamerového systému, ktorému sa budeme venovať v osobitnom príspevku, na Ladne sme vybudovali stojisko na separovaný zber odpadov, podobné stojisko aj vybudovaním parkovacej plochy pre 5 áut sme vybudovali na Kľačanoch, upravili sme plochu pod autobusovou zástavkou pri Belikove, ale starosta čerpal aj dva týždne ozdravnej dovolenky a ako vidieť z prehľadu aj počas dovolenky „úradoval“ a reagoval na vzniknuté problémy v obci.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce v mesiaci jún 2017

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka