Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce v máji 2017Vytlačiť
 

Stretnutia  a rokovania  starostu obce v máji 2017Máj je lásky čas ako sa hovorí a tak aj život v obci je týmto poznamenaný. Obec organizovala dve tradične vydarené a milé spoločenské a zábavné podujatia: Deň matiek a Deň detí, ktorý bol tento rok z termínových dôvodov trochu v predstihu.

Rokovania a stretnutia starostu sa týkali realizácie rozšírenia kamerového systému na ktorý obec získala dotáciu, novinkou je , že už bude aj na Kľačanoch, hornej Trnavej Hore a ihrisku Hrable. Veľa času sme strávili pri oprave vodovodu v obecných budovách po výnimočne tuhej zime. Najväčšie problémy boli s vodovodom v bývalom zdravotnom stredisku, kde bolo potrebné vymeniť celé potrubie od navŕtavacieho pásu, ktorý mal zaasfaltovaný ventil, ktorý sa musel hľadať prácne ručným výkopom. Pracovali sme na rozširovaní stojísk na zber skla a od júna zavádzame zber separovaného odpadu pre chalupárov na Ladne, ale o tom bude v júni samostatný príspevok. Všetko sa o práci starostu dozviete z heslovitého prehľadu v prílohe.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce v máji 2017.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka