Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci september 2018Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci september 2018Tohtoročný september bol veľmi slnečný a dynamický na stretnutia, či rokovania starostu, ktoré boli spojené s prácami na zveľaďovaní obce.

Začiatok mesiaca je už tradične spojený so zahájením nového školského roku v našej základnej a materskej škole, ale vzápätí sme už s firmou Bytspol opravovali poškodené kanalizačné potrubie v areáli ZŠ, s  firmou Vatzke sme zahájili finálnu opravu betónového piliera Pamätníka SNP na Kľačanoch.

Mirovi Ivanovi sme dopravili na generálnu opravu kachlovú pec z KD Jalná, firma Aquatrade začala prípravné práce pre montáž novej bezpachovej dezinfekcie Twinoxide vo vodojeme na hornej Trnavej Hore. Mediálne sa obec objavila s témou schváleného Územného plánu obce a zastavenia výstavby MVE Jalná, s firmou Globstav sme dohodli výrobu kontajnera na skladovanie zimného posypu, vymenili sme plot na cintoríne v Kľačanoch a ešte sme vyrokovali mnoho iných vecí o ktorých sa dozviete v prílohe.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci august 2018

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka