Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci október 2018Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci október 2018Blížiaca sa zima a potreba ukončenia akcií, ktoré boli pripravované alebo začaté, ovplyvnili aj rokovania starostu obce.

V októbri sme riešili montáž novej dezinfekcie vody pre vodovod v hornej časti obce, opravovali nefunkčné gamatky v knižnici. Pokračovali sme v oprave rigolov v areáli základnej školy na Školskej a Lúčnej ulici. Spolu so základnou, materskou školou a školskou jedálňou sme pripravili stretnutie seniorov pri príležitosti medzinárodného dňa Úcty k starším“.

Zaujímavou akciou o ktorej ešte budeme na webe informovať bola analýza obsahu kukanádob v súvislosti s prípravou koncepcie zvýšenia triedenia odpadov. Tá má priniesť zníženie nákladov na likvidáciu odpadov nielen obci, ale aj občanovi. Pravda, len vtedy ak občania budú dôsledne triediť odpad, preto veľa času a konzultácii starosta a poslanci strávili prípravou nových VZN o nakladaní s odpadmi a poplatku za odpady.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci október 2018

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka