Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci marec 2019Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci marec 2019Teplé marcové počasie, ktoré už nie je výnimkou, ako neklamný znak zmeny klímy, umožnilo výkon niektorých prác takmer ihneď po roztopení snehu.

Už 5. marca sme mali ulice vyčistené všetky ulice od zimného posypu v čom nám významne pomohlo objednané vysávacie auto. V sobotu 23. marca približne 200 účastníkov vyčistilo podstatnú časť verejných priestorov a areál ZŠ.

Naplno sa rozbehli práce na rekonštrukcii Domu nádeje na Kľačanoch. Taktiež sa dokončievala započatá rekonštrukciu šatní na ihrisku Hrable. Upravila sa aj plochu za ihriskom Hrable na zber zeleného odpadu z kosenia verejných priestorov.

Bolo zahájené sobotné odovzdávanie objemného odpadu v zbernom dvore Zberko. Taktiež sa vyčistili aj verejné priestory od náletových drevín a inváznych burín, a to v každej časti obce Trnavá Hora.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci marec 2019

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka