Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci júl 2018Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci júl 2018Júlom začali letné prázdniny a dovolenková sezóna, čo však neplatí pre starostu a obecný úrad. Leto je najlepším časom pre rôzne práce na údržbe obecného majetku a zlepšovaní prostredia v obci.

Aj starosta obce v júli čerpal dovolenku, čo sa však celkom nedá povedať o jej priebehu, lebo keď sa pozriete na tieto dni, tak aj napriek dovolenke bolo potrebné riešiť rôzne záležitosti. V júli sme riešili naozaj všeličo. Od prepadnutia povrchu cesty v dôsledku veľkej poruchy na vodovodnom potrubí cez upchatú kanalizáciu od obecného úradu, administráciu veľkej akcie na opravu rigolov v areáli ZŠ z eurofondov, opravu pamätníka SNP v Kľačanoch, až po opravu regulácie verejného osvetlenia po búrke, ktorá spôsobila prepätie a zničenie regulácie.

Okrem starostí však máme aj potešujúcu správu týkajúcu sa schvaľovacieho procesu územného plánu obce, ktorý by mal po 8 rokoch dať definitívnu bodku za sporom o MVE Jalná a potvrdiť  nesúhlas občanov s jej vybudovaním. V júli Okresný úrad v BB vydal stanovisko  v ktorom konštatuje, že územný plán obce je zostavený s v súlade so zákonom a preto ho Obecného zastupiteľstvo ako najvyšší orgán obce môže schváliť.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci júl 2018

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka