Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci január 2019Vytlačiť
 

Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci január 2019Január sme začali ako už tradične, dedina spí po oslave príchodu Nového roku, ale starosta asistuje pri odvoze zmesového komunálneho odpadu, ktorý v našej obci býva tiež takmer tradične, na Nový rok.

V tomto roku to bolo o to významnejšie, že to bol prvý odvoz zmesového odpadu v novom tzv. kupónovom systéme, ergo množstevnom zbere odpadov. A hneď sa to aj prejavilo v zodpovednejšom prístupe občanom, keď  v porovnaní s januárom 2017 bolo vysypaných o 173 kukanádob menej.

Január nás niekoľkokrát potrápil silným snežením a silným mrazom. Sneh sme sa snažili zvládnuť za pomoci traktora s pluhom a posypom, snežnou frézou a nenahraditeľnou ručnou likvidáciou snehu občanmi v aktivačnom režime evidovanými na úrade práce. Viac sa dozviete z prehľadu v prílohe.

Prehľad všetkých stretnutí je v dokumente na stiahnutie: Stretnutia a rokovania starostu obce Trnavá Hora v mesiaci január 2019

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka