Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Samoobslužné zberné miesto pneumatík v obci Trnavá Hora bolo po oprave opäť spustené do prevádzkyVytlačiť
 

Samoobslužné zberné miesto pneumatík v obci Trnavá Hora bolo po oprave opäť spustené do prevádzkyKaždý motorista našej obce pozná samoobslužné zberné miesto pneumatík nachádzajúce sa v dolnej časti obce na Dlhej ulici. Bolo vybudované už asi pred 20 rokmi a zub času sa podpísal na jeho stave. Plot, brána, stĺpiky boli silne napadnuté hrzdou a jeho vzhľad už bol tak trochu na hanbu našej obce.

Preto obec pristúpila k jeho zásadnej oprave a 20.8.2017 ukončila opravu samoobslužného zberného miesta starých pneumatík. Pletivo bolo vymenené, brána a stĺpiky dostali nový náter v obecných farbách, ktorými sú žltá a zelená. Na bráne je tabuľa s upozornením, že zberné miesto slúži len na ukladanie pneumatík podľa veľkosti.

Zberné miesto je určené len pre ukladanie starých pneumatík, pretože sa stáva, že občania buď v nevedomosti, ale častejšie z pohodlnosti, na zberné miesto odkladajú nielen odpady, ktoré sa gume podobajú ale aj úplný iný odpad napr. plasty, či textil.

Preto vás prosím, aby ste na toto miesto odkladali naozaj len staré pneumatiky, pretože zberná firma nám iné odpady nepreberie.

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka