Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Rozlúčka s deviatakmi v obci Trnavá Hora 2018Vytlačiť
 

Fotogaléria - Rozlúčka s deviatakmi v obci Trnavá HoraDeň pred posledným dňom školského roka 2017/2018, vo štvrtok 28. júna 2018, sa na Obecnom úrade Trnavá Hora zišlo 14 žiakov deviateho ročníka a jeden žiak 8. ročníka, pre ktorých týmto skončila cesta v Základnej škole Trnavá Hora.

Na túto milú rozlúčku bol zároveň pozvaný aj riaditeľ a triedny učiteľ v jednej osobe Peter Plankenbüchler a zástupkyňa Petra Kašiarová. V slávnostnej atmosfére sa všetkým prítomným prihovoril starosta obce Pavel Kravec.

Posedenie sa nieslo v príjemnej atmosfére, žiaci sa rozrozprávali o svojom výbere strednej školy a dospelí si popri tom zaspomínali na svoje študentské časy. Nechýbal ani tradičný zápis do kroniky, gratulácie od starostu obce a odovzdanie spomienkového darčeka vo forme súpravy pier, ktoré snáď prinesú šťastie budúcim prvákom stredných škôl pri písomkách v novom školskom roku. Prajeme všetkým veľa šťastia a úspechov.

Fotogaléria - Rozlúčka s deviatakmi v obci Trnavá Hora


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka