Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Privítanie predškolákov a rozlúčka s deviatakmi v obci Trnavá Hora 2017Vytlačiť
 

Privítanie predškolákov a rozlúčka s deviatakmi v obci Trnavá Hora 2017Obec Trnavá Hora privítala 10 predškolákov a v spolupráci s obcou Piteľová sa rozlúčila tiež s deviatakmi Základnej školy Trnavá Hora.

Predškoláci sa za posledný rok pripravovali za pomoci svojich učiteliek na nové povinnosti prváčikov, cibrili si myslenie i ručičky, naučili sa množstvo básničiek a pesničiek, nakreslili veľa pekných obrázkov a vytvorili pekné dielka. O tom, že nezaháľali nás presvedčili aj v posledný júnový týždeň na Obecnom úrade v Trnavej Hore, kde sa krátkym programom prezentovali na uvítaní prváčikov pred svojimi rodičmi a súrodencami.

Na pamiatku na tento deň sa podpísali v pamätnej knihe, dostali malý darček a pri malom posedení pospomínali na huncútstva, ktoré povystrájali v materskej škole. Od septembra 2017 zasadne do školských lavíc v prvej triede našej základnej školy 10 prváčikov a my im prajeme úspešné vykročenie k novým povinnostiam.

V posledný júnový týždeň boli pri príležitosti ukončenia školského roka privítaní na obecnom úrade aj deviataci, ktorí končili školskú dochádzku na Základnej škole Trnavá Hora.

Prišli v sprievode triednej učiteľky Dany Koštovej, riaditeľa školy Petra Plankenbüchlera, zástupkyni riaditeľa školy Petry Kašiarovej a túto vzácnu chvíľu si nenechala ujsť ani bývalá riaditeľka Kristína Holá. Pri malom posedení pospomínali na šibalstvá, ktoré povystrájali v základnej škole, na svoje úspechy a spoločné zážitky.

Na pamiatku na tento deň sa podpísali v pamätnej knihe a dostali malý darček.

Starosta obce Pitelová pán Ján Kubík a poslankyňa Obecného zastupiteľstva v Trnavej Hore pani Zuzana Ivanová im popriali splnenie snov, veľa nových, dobrých kamarátov a nájdenie vlastného šťastia.

Fotogaléria - Privítanie predškolákov a rozlúčka s deviatakmi 2017


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka