Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehľad pripravovaných podujatí na rok 2018Vytlačiť
 

Prehľad pripravovaných podujatí na rok 2018Vedenie obce spoločne s organizáciami, ktoré na území Trnavej Hory pôsobia, pripravili Plán podujatí na rok 2018. Opäť nebude chýbať Stavanie Mája, pálenie vatry na Deň víťazstva, podujatie pri príležitosti Dňa detí, ale ani Floriánska zábava, či Silvestrovská veselica.

Tak ako po minulé roky, aj teraz sa občania budú môcť zapojiť do jarného upratovania obce. Novinkou tohto roku bude spoločné čistenie a kosenie cesty v obecnej časti Kľačany v spolupráci Kľačianskeho klubu, OZ Kľačianske dvory a Obecného úradu Trnavá Hora.

Organizátori pripravili tohto roku aj niekoľko športových podujatí, napr. Michalský beh, Stolnotenisový turnaj, Bedmintonový turnaj, Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora a Pohárovú súťaž O pohár starostu obce Trnavá Hora. V auguste sa uskutoční ďalší ročník Mlatby a starých remesiel a bude sa klásť veniec k výročiu SNP.

Program a plán podujatí organizácií je naozaj široký a pestrý. Stačí si už len vybrať.

Prehľad pripravovaných podujatí na rok 2018

Obec Trnavá Hora prosí všetkých organizátorov spoločenských, kultúrnych a športových akcií, aby kontaktovali vedenie obce prostredníctvom mailu obec@trnavahora.sk (alebo administrátora stránky webmaster@trnavahora.sk) a informovali tak o svojich pripravovaných aktivitách a prípadných zmenách v Prehľade pripravovaných podujatí na rok 2018.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka