Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Práce na opravách majetku po zime sa v obci Trnavá Hora rozbehli už na začiatku januáraVytlačiť
 

Práce na opravách majetku po zime sa v obci Trnavá Hora rozbehli už na začiatku januáraV tomto roku sa práce na opravách a zveľaďovaní majetku obce Trnavá Hora rozbehli už na začiatku januára. Pokračovalo sa  v rekonštrukcii elektrických rozvodov a vody v šatniach na ihrisku Hrable. Vo februári  sa prikročilo k výstavbe gastroaltánku, ktorý zlepší zázemie pre organizovanie športových, spoločenských, ale aj súkromných akcií na ihrisku Hrable.

V Materskej škole Trnava Hora sa v triede malkáčov vymenili staré netesniace drevené dvere za nové a to plastové. Vymenili sa aj okná na dome smútku na Kľačanoch.  V tomto roku sa bude ešte rekonštruovať interiér domu smútku.

Pozametali sa tiež všetky ulice, najskôr ručne a potom aj vysávacim autom. Priebežne sa vysekávajú náletove dreviny a to na rôznych miestach v obci (Okružná cesta od hornej stanice, chodník na Grúni, výhľad z Grúňa pod krížom a otočka na konci Dolnej ulice.  

Odstránil sa tiež smrekový plot v cintoríne, ktorý bude nahradený živým plotom z iných drevín.

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka