Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Plán práce Občianskeho združenie Kľačianske dvory na rok 2019Vytlačiť
 

Plán práce Občianskeho združenie Kľačianske dvory na rok 2019Občianske združenie Kľačianske dvory významnou mierou prispieva k rozvoju časti obce Kľačany, ako aj k zviditeľňovaniu jej kultúrneho, historického a prírodného bohatstva. Od svojho vzniku sa občianske združenie pravidelne podieľa na organizovaní rôznych kultúrno-spoločenských aktivít v Kľačanoch. Niektoré podujatia sa už stali tradíciou a našli si svojich stálych návštevníkov.

Občianske združenie Kľačianske dvory aj v tomto roku pripravuje niekoľko zaujímavých podujatí. Opäť nebude chýbať program k Medzinárodnému dňu detí, a taktiež v širšom okolí obľúbená Mlatba a staré remeslá, čí starosvetské nakladanie kapusty. Koncom roka sa môžu fanúšikovia klubu tešiť na decembrovú zabíjačku, mikulášske podujatie pre deti, zdobenie vianočného stromčeka a silvestrovskú veselicu.

Prinášame vám ich prehľad podľa jednotlivých mesiacov, ktoré nájdete v sekcii Občianskeho združenie Kľačianske dvory: Plán práce Občianskeho združenie Kľačianske dvory na rok 2019.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka