Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Trnavá Hora opäť otvorila ľadové klziskoVytlačiť
 

Obec Trnavá Hora opäť otvorila ľadové klzisko

Zase máme zimu ako sa patrí. Vďaka mínusovým teplotám a zapáleným dobrovoľníkom na čele s manažérom futbalového klubu TJ SOKOL a poslancom OZ Karolom Mužíkom, má aj naša obec Trnavá Hora znovu otvorené klzisko s umelým osvetlením.

Klzisko vzniklo už po druhý krát prirodzeným zamrznutím vody na ploche multifunkčného ihriska nachádzajúceho sa v areáli ZŠ Trnavá Hora. Vstup na klzisko je bezplatný a povolený len počas dole uvedených prevádzkových hodín. Pre osoby mladšie ako 10 rokov je vstup povolený len s dozorom dospelej osoby. Pri športovej činnosti sa treba riadiť pravidlami slušného správania, prevádzkovým poriadkom ihriska a pokynmi  prítomného dozoru ihriska. Prevádzkové časy klziska:

Pracovné dni:

  • od 7:30 do15:00: žiaci základnej školy v čase vyučovania v sprievode učiteľa, vychovávateľa alebo školou poverenej zodpovednej osoby,
  • od 15:00 do 18:00: obyvatelia obce (deti, mládež, dospelí),
  • od 18:30 do 21:00: tímové hry - dospelí (hokej).

Sobota, nedeľa, sviatky, prázdniny:

  • od 9:00 do 18:00: obyvatelia obce (deti, mládež, dospelí),
  • od 18:30 do 21:00: tímové hry - dospelí (hokej).

Vstup na klzisko a všetky športové činnosti sú na vlastné nebezpečenstvo. Verím, že si deti, mládež aj rodičia na klzisku v zdraví užijú okrem silných mrazov aj veľa športu a kolektívnej zábavy.

Prevádzkový poriadok klziska na ihrisku pri Základnej škole Trnavá Hora

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka