Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Nové vybavenie Zasadačky Obecného úradu Trnavá Hora zlepší poskytovanie služieb občanomVytlačiť
 

Nové vybavenie Zasadačky Obecného úradu Trnavá Hora zlepší poskytovanie služieb občanomUž od svojho nástupu do starostovskej funkcie som mal predstavu o zlepšení vybavenie zasadačky obecného úradu, nielen jej vzhľadu, ale aj jej poskytovania občanom na posedenia, oslavy, či kary, a iné akcie, bez nutnosti neustáleho prevážania stolov, stoličiek, tanierov, príborov, pohárov, šálok na kávu z KD Jalná.

Konečne sa podarilo so súhlasom obecného zastupiteľstva nakúpiť takéto potreby do zasadačky obecného úradu. Obec zakúpila nové estetické, kvalitné a rozmerovo vhodné skladacie stoly, pohodlné a stohovateľné stoličky, taniere, príbory, poháre rôzneho druhu, šálky na kávu, polievkové misy a iné potrebné veci pre stolovanie až 66 osôb. Zasadačka má aj veľkoplošnú obrazovku, takže, kto bude mať záujem, môže pri oslavách životného jubilea môže premietať obrázky zo života jubilanta.

Verím, že takto vybavená zasadačka bude dobre slúžiť, čo k najväčšej spokojnosti, nielen pre rokovania, ale aj pre občanov pri rôznych príležitostiach.

Pavel Kravec, starosta obce


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka