Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kľačiansky klub usporiadal badmintonový turnajVytlačiť

Kľačiansky klub usporiadal badmintonový turnajV sobotu 12.05.2018 sa v Kľačianskom klube uskutočnil druhý ročník badmintonového turnaja za účasti hráčov nie len z Kľačian, ale aj Banskej Bystrice, Prahy, Zvolena, Žiaru nad Hronom, Trnavej Hory a Jalnej.

Turnaj sa niesol vo veľmi peknom priateľskom a športovom duchu. Prvé miesto vyhrala dvojica M. Kočalka a M. Ambróz (Gero), druhé miesto obsadila dvojica  M. Humená a M. Ambróz a na treťom mieste skončila dvojica M. Humaiová a J. Gero.

Turnaj splnil očakávania zúčastnených. O občerstvenie pre súťažiacich sa postarala rodina Gerovcov.

Turnaj podporila aj obec Trnavá Hora za účasti starostu obce Pavla Kraveca, ktorý turnaj zahájil a  odovzdal ceny víťazom zvolaním Športu zdar.