Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2017Vytlačiť
 

Fotogaléria - Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2017V sobotu 8. júla sa na Ihrisku Hrable uskutočnil ďalší ročník obľúbeného futbalového turnaja O pohár starostu obce. Turnaj otvoril príhovorom starosta obce Pavel Kravec. Úvodné zápasy začali krátko po 9-tej hodine.

Hneď v prvom si zmerali sily tímy Trnavá Hora A a HK Trnavá Hora. Šťastie stálo na strane A-tímu, keď svoj prvý zápas vyhral 5:2. Druhý zápas preveril sily tímov Trnavá Hora B a Seven 7 cafe. V tomto prípade stálo futbalové šťastie jednoznačne na strane „Seveňákov“, ktorí vyhrali 1:5. Po úvodných zápasoch dostali futbalisti malú prestávku. Už od skorého rána sa pre hráčov aj divákov varili dva druhy gulášu, pripravovali sa grilované špeciality, palacinky a na výber bolo aj z niekoľkých druhov alko či nealko nápojov. Cez prestávku sa uskutočnila aj súťaž v kopaní jedenástok dievčat a žien. Pre prvé tri najlepšie pripravili organizátori pekné ceny, za ktoré patrí poďakovanie Dušanovi Mališovi st.

Po krátkej prestávke sa opäť pokračovalo futbalom. Zápas o 3. miesto si „strihli“ tímy Trnavá Hora B a HK Trnavá Hora, ktorý 2:3 vyhrali hokejisti. Finálový zápas medzi Trnavá Hora A a Seven 7 cafe sa skončil remízou, a tak nasledovali pokutové kopy. Tie vyhralo mužstvo Trnavá Hora A 5:2. Po vyhodnotení turnaja starosta obce odovzdal poháre všetkým tímom. Potom už prišla na rad pravá zábava, o ktorú sa postaralo hudobné zoskupenie Duo Danyo zo Zvolena a hrou na harmonike zabával Patrik Melaga. Konečné poradie turnaja: 1. miesto Trnavá Hora A, 2. miesto Seven 7 café, 3. miesto HK Trnavá Hora a 4. miesto Trnavá Hora B.

Fotogaléria - Futbalový turnaj O pohár starostu obce Trnavá Hora 2017


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka