Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

DHZO Trnavá Hora – Jalná úspešne odštartovala novú sezónu Vytlačiť
 

DHZO Trnavá Hora – Jalná úspešne odštartovala novú sezónuDHZO Trnavá Hora – Jalná odštartovala v sobotu 9.6.2018 novú súťažnú sezónu v hasičskom športe.  V súťaži na Veľkej Lúke sa zúčastnili oba tímy (mužský tím aj ženský tím) v kategórii šport. Ženskému tímu sa darilo lepšie a obsadili 1. miesto. Mužskému tímu sa podarilo obsadiť  krásne 2. miesto. O tom, že sa trnavohorskému hasičskému zboru podarilo úspešne odštartovať novú sezónu svedčí aj fakt, že ocenenia pre najrýchlejšieho prúdara a prúdarku si získali taktiež naši členovia.

Členovi zboru pokračovali v tej istý deň večer na nočnej hasičskej súťaži v Topoľčiankach, kde ženský tím súťažili v kategórii šport aj klasika, mužský len v športe. Ženám sa v športe podarilo obsadiť 3. miesto. V klasike neobsadili stupne víťazov. Mužom sa bohužiaľ útok nepodaril, takže z nočnej hasičskej súťaže si trofej neodniesli.

Na oboch súťažiach sme sa zabavili a máme do zbierky nové zážitky. Najbližšie sa vidíme na našej domácej súťaži, ktorá sa bude konať 23.6.2018, všetkých srdečne pozývame a tešíme sa na vás.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka