Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

DHZ Trnavá Hora - Jalná úspešne reprezentuje svoju obec na hasičských súťažiach v regióneVytlačiť
 

DHZ Trnavá Hora - Jalná úspešne reprezentuje svoju obec na hasičských súťažiach v regiónePočas prvých dvoch letných mesiacoch členovia DHZ Trnavá Hora - Jalná úspešne reprezentujú obec Trnavá Hora na hasičských súťažiach v širšom regióne. Svedčia o tom ich dosiahnuté výsledky.

V nedeľu 24.6.2018 sa ženy z DHZ Trnavá Hora - Jalná zúčastnili hasičskej súťaže v Kozárovciach. Súťažili v športovej kategórii so športovými hadicami na 2 súťažné pokusy. Prvý pokus sa im žiaľ nepodaril a svoj požiarny útok nedokončili. V druhom pokuse sa im podarilo s časom 18,27s obsadiť 1. miesto.

V sobotu 30.6.2018 sa hasiči DHZ Trnavá Hora – Jalná zúčastnili hasičskej súťaži o pohár starostu obce Budča. Ženy v prvom pokuse dosiahli čas 17,59s, ktorý im zabezpečil 2. miesto. Muži v prvom pokuse dosiahli čas 15:68, ktorý im zabezpečil 3. miesto. V ten istý deň večer, pokračovali ženy na nočnej hasičskej súťaži v Blážovciach. Súťažilo sa len na jeden pokus. Ten im však nevyšiel a svoj útok nedokončili.

V sobotu 14.7.2018 pokračovali ženy z DHZ Trnavá Hora - Jalná súťažou vo Svätom Antone. Súťažilo sa opäť na dva pokusy. S dokončeným jedným útokom obsadili celkovo 2. miesto s časom 17,60s.

Poobede sa zúčastnil ženský tím DHZ Trnavá Hora - Jalná aj na súťaži v Malom Čepčíne, kde sa konalo 4. kolo THL (Turčianska hasičská liga) a aj pohárová súťaž. V ligovom pokuse sa ženám nedarilo a svoj útok nedokončili. V rámci pohárovej súťaži sa im podarilo obsadiť 2. miesto.


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka