Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy

Krátke oznamy

Občianske združenie Kľačianske dvory pozýva na 8. ročník podujatia Starosvetská mlatba na KľačanochVytlačiť
 

Občianske združenie Kľačianske dvory pozýva na 8. ročník podujatia Starosvetská mlatba na KľačanochObčianske združenie Kľačianske dvory a Obecný úrad Trnavá Hora pozýva všetkých priaznivcov tradícii na

8. ročník podujatia Starosvetská mlatba na Kľačanoch

v sobotu 3. august 2019 so začiatkom o 14:00 priamo pod schodmi k Pamätníku SNP na Kľačanoch v obci Trnavá Hora.

Podujatie s heslom Starším pre spomienku a mladším pre poučenie je určená nielen mladým, ktorí sa dozvedia niečo nové zo života svojich predkov, ale aj starším, ktorí si zaspomínajú na zašlé časy.

Návštevníci budú mať príležitosť zoznámiť sa s tradičnými poľnohospodárskymi technológiami a remeslami našich predkov formou komentovaných ukážok s možnosťou všetko si prakticky vyskúšať. Podujatie je zážitkom pre celú rodinu.

Hladným a smädným ulahodia tradičné jedlá a chladené nápoje.

Viac informácii nájdete postupne aj na FB stránke: https://www.facebook.com/KlacianskeDvory/


 
 

Kalendár vývozu komunálneho odpadu a separovaných zložiek obce Trnavá Hora na rok 2019Vytlačiť
 

Kalendár vývozu komunálneho odpadu a separovaných zložiek obce Trnavá Hora na rok 2019Vývoz separovaného odpadu sa bude aj v roku 2019 uskutočňovať každý mesiac podľa Kalendár vývozu komunálneho odpadu a separovaných zložiek obce Trnavá Hora na rok 2019.

Odvoz zmesového komunálneho domového odpadu v roku 2019 v kukanádobách sa uskutočňuje každý utorok v nepárny týždeň. Kukanádobu s odpadom treba vyložiť deň vopred, alebo skoro ráno do 6:00 v deň odvozu, na viditeľné miesto pred domom v blízkosti verejenej komunikácie.

Tlačený Kalendár vývozu odpadov na rok 2019 bude distribuovaný do každej domácnosti. Elektronická verzia je dostupná v sekcii Ako nakladať s odpadom. Na stránkach obce vás budeme aj pribežne informovať o termínoch vývozu separovaného odpadu v Oznamoch.

Kalendár vývozu komunálneho odpadu a separovaných zložiek obce Trnavá Hora na rok 2019


 
 

Prerušenie prevádzky Materskej školy Trnavá HoraVytlačiť
 

Prerušenie prevádzky Materskej školy Trnavá HoraNa základe rozhodnutia štatutára obce Trnavá Hora a po konzultácii s riaditeľkou Materskej školy Trnavá Hora, Okružná cesta 223/8, Trnavá Hora Vám oznamujeme, že materská škola bude zatvorená od 1. júla do 4. augusta 2019 a od 29. augusta do 1. septembra 2019.

 


 
 
English version
ÚvodÚvodná stránka