Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Verejná diskusia na obecnom portáli www.trnavahora.sk slúži na výmenu názorov, postrehov, kritiky a zasielanie pripomienok za účelom poukázať na vecné problémy občanov a obce. Od 1. 5. 2015 je spustená diskusia s novými pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú naďalej podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Prípadné podnety, alebo otázky môžete zasielať na adresu webmaster@trnavahora.sk.


 

Všeobecná verejná diskusia

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 23.6.2018 14:29:38

a je to opravené

V sobotu som šiel po žiarskej ceste a videl som, že p. Bílek opravoval kritizovaný vstup na pozemok....stál tam aj starosta a zdá sa mi, že je to urobené dobre....

kandidát na poslanca


 
pridané 20.6.2018 22:42:38

Rohoz co robil OU

Neviem neviem ci tu rohoz robil OU ale ak ano po spravnosti ju robit nemal a ani tu zamkovu dlazbu. Nie je totiz na obecnom pozemku. Janci co teraz? Rozobrať dlazbu a vybrat rohoz?
Inak Kyslerovcov som poznal.

viem skoro vsetko


 
pridané 20.6.2018 13:52:41

JH st.

O čo vám ide pán Hrenovčík? Slušným spôsobom som upozornil na problém a bol ste to vy čo ste na môj príspevok zareagoval a problém sa snažil zbagatelizovať s tým že to nie je horšie ako to bolo predtým a aby som nebol trapný. Ak sa to podľa vyjadrenia p. poslankyne v tejto diskusii ide prerábať tak sa asi ten stav chodníka zhoršil. Ďaľším problémom pre vás je to že som si dovolil nepodpísať sa no pravidlá diskusie povoľujú anonymné príspevky. Ani vám nik nebráni prispievať anonymne a nik vám nebráni ani sa podpisovať. Ďalej ste mi vo vašom príspevku bez mihnutia oka napísali že závidím a to len preto že som poukázal na problém. Preto by som sa vás chcel opýtať či aj vy bojujete proti MVE zo závisti?

Sťažovateľ


 
pridané 20.6.2018 13:49:33

Pani Ivanová

ďakujem vám za riešenie problému a za informovanie o tomto probléme.

Sťažovateľ


 
pridané 19.6.2018 21:21:38

ha, ha, ha

pane tá rohož je tam už cca 15 - 20 rokov tak neviem prečo sa vzrušujete až teraz. Je to vlastne pre ochranu vodičov lebo padali do jarku. Inak tá rohož bola utopená tak, že autá padali aj tak. Pred pár rokmi ju niekto zdvihol do úrovne vozovky takže je to omnoho lepšie ako pred rokmi.
A ešte k tejto anonymnej diskusii...a pokusom zistiť kto s kým komunikuje....zdá sa, že viacerí nepochopili, že práve anonymita prináša do nej čaro nepoznania a nesklzávania do predsudku osobnej zaťaženosti....
ale kludne sa podpisujte .....

anonymus


 
pridané 19.6.2018 16:20:16

ha,ha,ha.

Nuž p. opčanˇ, ak niekto nerozozná zámkovú dlažbu od kovovej "rohože" nad jarkom pozváranú z " I" profilu je to váš problém. Čo sa týka Kyslerovcov. Veď práve o tom to je. Niekto si pamätá, niekto to vie od starších obyvateľov obce kto tam býval. Ja som ich poznal dokonca osobne. Ak by som uviedol meno dnešného majiteľa nehnuteľnosti, koľkí by vedeli o koho sa jedná? Čo sa týka pamäti. Asi som tu ( na Jalnej ) dlhšie ako vy máte rokov. Zaujímam sa o históriu všetkých častí obce, tak niečo o obci a jej histórie viem. Tak minulej ako aj nedávnej. P.S. Ak mienite naďalej komunikovať, chcem vedieť s kým.

J.Hrenovčík. st.


 
pridané 19.6.2018 13:54:35

Re: Chodník

Touto cestou sa chcem ospravedlniť za mylnú informáciu, ktorú som uviedla včera, že obec sa k úprave chodníka nevyjadrovala, Áno, dávala vyjadrenie kde boli uvedené podmienky k realizácii úpravy. Nakoľko sme majiteľom neboli prizvaní k prvej úprave chodníka, riešilo sa to včera - ako som písala a verím, že "repete" bude akceptovateľné.
Pekný deň.

Zuzana Ivanová


 
pridané 18.6.2018 23:03:36

ha, ha, ha

vraj "rohož" ? ha , ha , ha zámkova dlažba je rohož ? Čo už p. Hrenovčík zabudol aký bol na začiatku "rohože" hrbol ? A kanál bol zasypaný zimnou škvárou ?
A pri Kyslerov ? To si kto ešte pamätá, že tam bývali Kyslerovci ? Jajaj ľudská pamäť je veľmi "krátka"....

opčan


 
pridané 18.6.2018 21:16:31

Chodník

Keď som bola minulý týždeň mimo obce, nebola som na web stránke, tak som nečítala ani túto rozsiahlu diskusiu a chodník bol ešte v pôvodnom stave. Dnes sme mali na OÚ pracovné stretnutie a preberal sa aj spomínaný chodník. Hneď po skončení pracovného volal starosta p.Bílekovi aby sme sa tam stretli a dohodli na úprave. V sobotu to bude majiteľ upravovať a my sme tam so starostom prizvaní aby sme to v rámci najväčšej spokojnosti odsúhlasili, nakoľko je momentálne tento stav skutočne obtiažny, hlavne pre dôchodcov a mamičky s malými deťmi. Viem, že to už nebude ako bolo ale isto dôjde k prijateľnejšej úprave. A ako som sa dozvedela, obec nedávala žiadne stanovisko k úprave chodníka pre vstup na pozemok z hlavnej komunikácie, čo som prekvapená lebo je v jej vlastníctve. :-(
Prosím zdržte sa blbých komentárov, len som Vás chcela informovať ako to je a nie je nám to ľahostajné.
Neprispievam sem často, lebo po príspevkoch nasledujú aj urážky ale vždy sa podpíšem.
Pekný večer.

Zuzana Ivanová


 
pridané 18.6.2018 16:53:39

ad Sťažovatel

Máte problém podpísať sa pod svoj príspevok aby som vedel s kým vediem debatu? Ten chodník bol vybudovaný, položením panelov, niekedy koncom 80-tych rokov (možno o niečo skôr/neskôr) za "šéfovania" na MNV vtedajšieho predsedu J. Urgelu. Nič sa na ňom nezmenilo. Nikomu nič nevadilo. Možno jeden panel klesol, druhý zodvihlo. Chodili po ňom veriaci do kostola/ z kostola, chodili po ňom triezvi do "peticov," opití od "peticu". Až "terazky" sa nájde niekto kto kritizuje a nedá mi, závidí.

J.Hrenovčík. st.


 
Položky 1-10 z 288
English version
ÚvodÚvodná stránka