Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Verejná diskusia na obecnom portáli www.trnavahora.sk slúži na výmenu názorov, postrehov, kritiky a zasielanie pripomienok za účelom poukázať na vecné problémy občanov a obce. Od 1. 5. 2015 je spustená diskusia s novými pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú naďalej podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Prípadné podnety, alebo otázky môžete zasielať na adresu webmaster@trnavahora.sk.


 

Všeobecná verejná diskusia

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 7.7.2017 08:00:01

banksy

Ja som myslel to vyspele zahranicie.Daj si do googla washing lines for plastic waste a uvidis ako to robia vo vyspelom zahranici a nepisal som ze sa to umyt neda ale ze je nezmysel to doma umyvat.Neodpovedal si ako umyvas napriklad zamasteny plastovy odpad ci ho aj odmastujes?Ty ked chces umyvaj aj vyprazdnene zubne pasty.Inac pre trepaka kazdy trepak.

Ceeeerus


 
pridané 3.7.2017 11:12:33

Ceeerus

Keby si netrepal, že v zahraničí neumývajú. Aj tam umývajú a podobne ako u nás. Niekto áno niekto nie. Ale zvyčajne áno, už len preto, aby m u to doma nesmrdelo, kým to nevynesie do príslušnej kuka nádoby.
Vidiš, že ty na to jednoducho zvysoka kašleš, lebo keby si nekašlal, tak by si zistil, že všetko, čo si dole menoval sa dá umyť....ale to si ešte počkám kým na to prídeš, alebo aj neprídeš....

banksy


 
pridané 2.7.2017 23:45:52

baksy-banksy-banks-basky-bandasky

Aby si ma pochopil tak este raz-umyvat odpad je NEZMYSEL. Aj ked je to recyklovatelny odpad stale je to odpad a vo vyspelom svete si ho cisti spracovatel len u nas musi byt vsetko inak. Ides sa pototo z jogurtovych teglikoch no napis nam ako umyvas krabice od mlieka napis ako umyvas krabice od dzusu napis ako umyvas umele flase od roznych sladkych napojov napis ako umyvas krabicky od masiel syrov natierok atd. Napis nam kde davas vyprazdnene umele bandasky od naplni do aut. Tocis stale len o kelimkoch no v plastovych obaloch sa toho predava ovela viac ako tie tvoje stale omielane jogurty.

Ceeeerus


 
pridané 30.6.2017 19:22:23

VODA

Nuž neviem koho z čoho som "zrobil", ale trafená hus zagágala

... diskutér


 
pridané 29.6.2017 22:47:04

VODA

Tak ako si zle prečítal môj nick a z baksyho si urobil banskyho tak si nepochopil moju poznámku. Však každý vodu do bazéna napúšťa legálne a aj si za to zaplatí, len ide o neporovnateľné väčšie množstvo ako sa použije na umytie téglikov.

baksy


 
pridané 29.6.2017 17:01:45

Pridajte na šťave

To mi pripomenulo jeden vtip. Cigáň na úrade práce má záujem o robotu. Bolo mu ponúknuté miesto riaditeľa podniku, miesto námestníka podniku. Na to cigáň vraví nech si nerobia z neho prdel. Na to odpovedá úradník úradu práce, Vy si ste začal. Tak bansky ak máte info o plnení bazénov pitnou vodou, ako už bolo spomenuté, konkrétne. Ináč jedna baba povedala.

haló haló diskutér


 
pridané 28.6.2017 18:11:02

bazénová voda

tak tedy preci ste sa rozdiskutovali téglikári a bazénari, zatiaľ len bezobsažne a ironicky....trochu pridajte na šťave...

banksy


 
pridané 28.6.2017 13:11:07

banksy

Náhodou s úžitkom. Celý rok odkladám nielen jogurtové tégliky a po sezóne než vypustím bazén cez verejnú kanalizáciu na separáciu do čističky odpadových vôd ich pekne v bazéne poumývam.

haló haló diskutér


 
pridané 28.6.2017 10:56:51

Banks

Cooooo banks? Uhorkova sezona v plnom prude a ty mas potrebu pisat? Tak menovite napis kto napusta tie bazeny a mas zarucenu debatu. Voda v bazene ma svoje vyuzitie no umyvat odpad je aj podla mna nezmysel.

KP


 
pridané 28.6.2017 10:47:41

Banksymu

Vadí

omg


 
Položky 1-10 z 152
English version
ÚvodÚvodná stránka