Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Verejná diskusia na obecnom portáli www.trnavahora.sk slúži na výmenu názorov, postrehov, kritiky a zasielanie pripomienok za účelom poukázať na vecné problémy občanov a obce. Od 1. 5. 2015 je spustená diskusia s novými pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú naďalej podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Prípadné podnety, alebo otázky môžete zasielať na adresu webmaster@trnavahora.sk.


 

Všeobecná verejná diskusia

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 18.5.2018 12:27:06

Diviaky

Zabudli ste ešte na jelene a srnky. Pán richtár nedáte na bubon, že tie koťuhy si pobehujú aj krížom cez cesty? Toť minule som ich pár zočil priamo na ceste a cestnú daň ani diaľničnú neplatia. Píšem to sem, aby ste to vedeli, keď už ten richtár to nesce ani za anciáša vyhlasuvať.

Skoro trnavohorec


 
pridané 16.5.2018 21:12:29

diviaky a iné zverstvo

Starosta by mal vyhlásiť, že v dedine je diviak len sa nevie kedy a kde. Dnes som videl dvoch poľovníkov ako vystupovali z auta pri Babe Jage a išli do hory na diviaka.....vraj tam boli dve hodiny a nič....a potom sa diviak zase ukázal niekde pri Borovici.
A ešte by mal starosta vyhlásiť, že po dedine pobehujú psy, ktoré môžu byť besné a v tráve sú hady a kliešte, aby si ľudia dávali pozor....
Ľudkovia veď sa spamätajte, žijeme na dedine v lone prírody, tak čo chcete. Už sme tu mali pred rokom dvomi líšku, ak sa pamätáte....

puci - muci


 
pridané 16.5.2018 20:57:25

Kosenie trávy

No a čos nevideu, že sa kosí, napr. cintorín, pred farou, pri žiarskej ceste, nad traťou, v materskej škole, pred obecným úradom....
A ten kopec nezamestnaných ? To sú tí dvaja, čo kosia ? Tuším, že jeden sa volá p. Kliment a druhý je z Kľačianskej doliny, len neviem ako sa volá?

tiež som z Trnavej Hory


 
pridané 16.5.2018 16:23:21

KOSENIE TRAVY V TH.

Kedy sa uz konecne zacne kosit trava v Trnavej Hore ? Je kopec nezamestnanych a ludi, ktori beru socialne podpory. A co takto ich zamestnat pri koseni travy ?

Trnavohorcan


 
pridané 14.5.2018 11:59:39

Diviak

Chcem upozornit obcano,ze v obci sa pohybuje diviak ktory usiel s tralalandu.Pan starosta nie je schopny na to upozornit obcanov.Pohybuje sa v casti obce borovicky,mozte ho stretnut hocikde aj na ceste.

Lubo


 
pridané 21.3.2018 23:22:12

Drevorubec

fakt škoda míňania času na teba. Už som ti napísal všetko ale asi je nad tvoje sily to pochopiť. Skús sledovať aj podpisy pod príspevkami lebo sa zas budeš ospravedlňovať ako pri obvodovom priemere hahaha. Ja tu mám doteraz 3 slovom tri príspevky s podpisom J. a pre tvoje info nie som ani z Jalnej tak neviem o ktorom mojom susedovi píšeš .
Ak máš znalosť o porušení zákona je tvojou povinosťou túto skutočnosť nahlásiť a nieže k tomu vyzývať niekoho iného. Ty tvrdíš že bol porušený zákon a dal si si tú námahu merať - ja som nič nemeral a ani sa nechystám a preto nemám dôvod nikde chodiť. Pochopil? Ak nie aj tak nevadíííííí - už viac nebudem na teba reagovať.

J.


 
pridané 21.3.2018 17:57:49

Merač

Ty raz číhí a raz hota. Raz kritizuješ výrub a druhý raz - čo tam po pahýľe - ergo výrube, ktorý je blízko pri tebe a povedzme si rovno, týka sa tvojho susedka.....he, he, he však choď na úrad a bonzni ho.....no len napíš pred koho domom pahýľ stojí a komu zavadzal......he, he , he.....

drevorubec


 
pridané 21.3.2018 12:49:09

Merač

Tú hystériu okolo jedného pahýľa robíš na diskusii ty. Načo meráš a vypisuješ sem? Ja som nepísal o žiadnom vyšetrovaní. To zas hysteričíš ty. Ak ale nechceš poznať pravdu a ísť na úrad tak tu nevyplakávaj.

J.


 
pridané 21.3.2018 07:03:03

Merač

No a čo tam na úrade ? Oznámim a čo ? Začne niekto vyšetrovanie ? Kto, kedy, čím ?
Však je to blbosť, nerobme z jedného stromu hystériu....

drevorubec


 
pridané 20.3.2018 11:25:27

Merač

tak šup-šup s tvojim zistením a cólštokom na úrad. Tam sa realizuj.

J.


 
Položky 1-10 z 259
English version
ÚvodÚvodná stránka